Služby

Každý veterán si zaslouží individuální a vysoce specializovaný přístup. Jedná se o unikátní vozy a ty si vždy zasluhují péči na nejvyšší odborné úrovni. Služby, které v oblasti veteránů nabízíme, jsou specificky cílené tak, aby individuální přístup k renovaci vozu byl co nejefektivnější a splňoval vysoké standardy originality vozu.


Od odborné prohlídky, přes komplexní renovaci, servis, čištění, technickou konzultaci, až po nákup či prodej a finální předání vozu do užívání - to vše zajistíte na jednom místě - u nás ve Scuderia Praha.

Renovace vozů


Kompletní renovace vozidel, ve spolupráci s našimi pečlivě vybranými a ve svých oborech vysoce profesionálními partnery, nabízíme renovaci jednotlivých technických celků,(karoserie, podvozek, elektroinstalace, čalounění, motor), i kompletních vozů. Zajistíme na klíč, dle přání klienta renovaci jeho veterána značky Ferrari a Maserati. Naši spolupracují partneři, patří ve svých oborech mezi špičky.


Více o renovaci vozů
Renovace vozu

Servis vozů


Scuderia Praha je jediným autorizovaným servisním partnerem Ferrari a Maserati v České republice. Stabilní tým mechaniků s mnohaletými zkušenostmi je připraven pomoci řešit všechny požadavky spojené s opravou a servisem Vašeho veterána. Scuderia Praha.


Více informací o servisu
Servis vozů

Nahradní díly


Jako autorizovaný servisní partner Ferrari, Maserati dodáváme náhradní díly a příslušenství pro všechny nabízené značky. V oblasti náhradních dílů na historická vozidla, jsme schopni zajistit dodání Vámi poptávaných dílů na jakékoli historické vozidlo těchto značek.


Otevřít náhradní díly
Náhradní díly

Další služby


Nabízíme odborný přístup, kvalitní provedení a jedinečnou nabídku dalších služeb.
Odborná renovace, servis, pravidelná údržba, certifikace a další speciální služby pro veterány značek Ferrari a Maserati.


Prohlédněte si další služby
Další služby