O nás

Scuderia Praha je specializovaným odborníkem na výkup, prodej a komplexní renovaci jakýchkoliv veteránů značek Ferrari a Maserati.

Disponujeme širokým zázemím pro komplexní renovaci vašeho historického vozu. Naši odborníci z dílen Ferrari a Maserati mají bohaté zkušenosti a v součinnosti s výrobcem jsou schopni provést komplexní renovaci, která umožní získání certifikátu Ferrari Classiche.

Jsme rádi, že Vám může Scuderia Praha nabídnout, prostřednictvím našeho specializovaného oddělení veteránů, celou škálu služeb právě ve spolupráci se světovými odborníky.

Pokud zamýšlíte výhodně investovat do historického vozu, jsme schopni Vám nabídnout vhodnou strategii v případě, že jste úplnými začátečníky. V případě, že jste investičním odborníkem na tuto oblast, velmi rádi Vám splníme vaše náročné požadavky související s koupí dalšího veterána do sbírky.

Vítejte ve světě historické krásy, elegance a nezapomeňte, že máte vedle sebe silného a spolehlivého partnera, rádce a odborníka veteránského servisu.

Vaše Scuderia Praha – oddělení veteránů

Kontaktujte nás

Napište nám, pokud chcete poradit nebo si domluvit schůzku.
Bližší informace:
Vizitka

Martin Hořice

Classic Cars Sales Manager +420 233 311 411 +420 778 407 337
Vizitka

Vojtěch Novotný

Classic Cars Sales Specialist +420 233 311 411 +420 734 762 255