Modelová řada Maserati

Automobilka s trojzubcem ve znaku oslavila v roce 2014 stoleté narozeniny a za tu dobu se stala synonymem pro italskou eleganci, styl, luxus v kombinaci se sportovními geny. Maserati k jubileu připravilo dvě zbrusu nové limuzíny v podobě Quattroporte a Ghibli, které doplňují nadčasové kupé a kabriolety v podobě GranTurisma a GranCabria. Limuzíny nyní nabízejí u vybraných motorizací i pohon všech kol. V roce 2016 pak Maserati představilo své historicky první SUV se jménem Levante. Všechny současné modely zároveň mají tříletou záruku bez omezení ujetých kilometrů.Ghibli

Maserati Ghibli

Troufalost, elegance, odhodlání a rafinovanost. Maserati Ghibli přiváží zcela nový zážitek do šedi konformních sedanů. Výbavy GranLusso a GranSport v sobě ukrývají skutečně luxusní a stylové gran turismo se závodní DNA.
 
Samozřejmostí tak jsou adaptivní světlomety s Full LED MATRIX technologií, elektrické nastavování sedadel ve 12 směrech z nejjemnější kůže a ručním obšitím, které lze kombinovat s nejlepším hedvábím značky Zegna.

Motoru s výkonem až 430 koní a jedinečným zvukovým projevem asistují adaptivní tlumiče, inteligentní pohon všech kol Q4, brzdy s okamžitým nástupem brzdného účinku a osmistupňová převodovka ZF. Pohodu v interiéru zajišťuje 8,4“ displej infotainmentu, audio Bowers & Wilkins s výkonem 1 280 W, WiFi hotspot, 6 airbagů a aktivní asistenční systémy.


Více o Ghibli KATALOG SKLADOVÉ VOZY
Quattroporte

Maserati Quattroporte

Quattroporte s pohonem všech kol skrývá pod kapotou třílitrový přeplňovaný šestiválec o výkonu 430 koní, ve verzi GTS pak dokonce osmiválec s výkonem 530 koní. O rozložení síly na nápravy se stará eletronicky řízený systém, který mění účinek podle podmínek a potřeby. Jako každé Maserati nabízí i Quattroporte S Q4 hodně skvělých zážitků pro toho, kdo sedí za volantem, díky velkorysému prostoru osloví i ty, kteří raději v klidu relaxují nebo pracují na zadních sedadlech.

Také u Quattroporte dostáváte možnost volby dieselového motoru. Dieselové Quattroporte uvítají ti, kteří najezdí mnoho kilometrů a zajímá je v prvé řadě ekonomika provozu. Díky skvěle odvedené práci na výfukovém systému však za volantem prakticky nepoznáte, jaký typ motoru pod kapotou vlastně je, z dvou dvojitých koncovek se line zvuk hodný klasického šestiválcového benzínu.


Více o Quattroporte KATALOG SKLADOVÉ VOZY
Levante

Maserati Levante

Levante. The Maserati of SUVs mixuje unikátní styl emocí a užitné hodnoty. 
 
Motor s výkonem až 590 koní, jedinečný zvuk, brzdy s okamžitým nástupem brzdného účinku, adaptivní vzduchový podvozek se systémem inteligentního pohonu všech kol Q4 a automatická 8° převodovka vám zprostředkují ty pravé italské emoce.

Pohon všech kol, adaptivní světlomety s LED MATRIX technologií, 6 airbagů, aktivní asistenční systémy, ukotvení dětských sedaček ISOFIX a 8,4“ displej infotainmentu s aparaturou Bowers & Wilkins vám zajistí, že svou rodinu dovezete do cíle v naprostém bezpečí a komfortu.


Více o Levante KATALOG SKLADOVÉ VOZY
GranTurismo

Maserati GranTurismo

Model GranTurismo nese všechny důležité znaky, díky kterým se Maserati stalo italskou ikonou. Jedná se o vůz navržený designérským studiem Pininfarina a v roce svého uvedení na trh se stal jedním z nejvýraznějších vozidel kategorie GT. Čtyřsedadlové kupé může být považováno za vrcholné spojení klíčových hodnot Maserati, představujících vášeň, špičkovou technologii a detailní dílenské zpracování. To je unikátní i mezi supersportovními vozy, hlavně zásluhou nadčasových tvarů a pohodlného interiéru pro čtyři cestující.

V historické továrně Viale Ciro Menotti v Modeně vzniklo již více než 37 tisíc vozů modelové řady GranTurismo a GranCabrio a právě nyní míří do výroby nové provedení tohoto ikonického modelu. Dostal ještě elegantnější a aerodynamicky účinnější karoserii, zdokonalený interiér a špičkový systém palubního rozhraní.


Více o GranTurismo KATALOG SKLADOVÉ VOZY
GranCabrio

Maserati GranCabrio

Skvělý design a úžasný vnitřní prostor pro čtyři dospělé pasažéry činí z GranCabria ideální volbu pro milovníky sportovní jízdy s nebem nad hlavou.

K dispozici jsou dvě modelové řady - verze Sport a MC.


Více o GranCabrio KATALOG SKLADOVÉ VOZY