Sport

Ochutnat atmosféru a adrenalin automobilových závodů za volantem nejslavnější sportovní značky světa je snadnější, než si myslíte. Závodní divize Scuderia Praha má za sebou více než desítku let úspěšné činnosti na závodních tratích v prestižních šampionátech a zajišťuje kompletní servis od získání závodní licence až po koučink začínajících jezdců. Vozy připravené Scuderií Praha vyhrály mezi jinými 24 hodin Barcelony, závod Evropské série Le Mans, závody Ferrari Challenge, středoevropské zóny včetně českého šampionátu.

24H Series


Rychle se rozvíjející seriál vytrvalostních závodů nabízí početné a pestré startovní pole. Pro rok 2015 získala série od Mezinárodní automobilové federace FIA status oficiálního mezinárodního šampionátu a zahrnuje tři čtyřiadvacetihodinové závody a tři dvanáctihodinové závody. Závěrečný podnik sezóny se jede na brněnském autodromu, ještě předtím ale bude tým Scuderia Praha obhajovat triumf ve 24h Barcelony.

Sport 24H

Ferrari Challenge


Populární značkový pohár má za sebou více než dvě desítky sezón a láká jezdce velmi vyrovnanými závody s identickými vozy, kde rozdíl dělá jen umění jezdců a nastavení strojů. Scuderia Praha je pravidelným účastníkem po více než desítku let, během kterých jezdci týmu několikrát vystoupili i na nejvyšší stupínek. Ferrari Challenge je také jedinečnou vstupenkou do závodní rodiny Ferrari, část závodů se jede v rámci speciálních víkendů Ferrari Racing Days a na závěrečném světovém finále nechybí ani oficiální jezdce Scuderia Ferrari F1.

Ferrari Challenge

Český šampionát & Středoveropská zóna


Mezinárodní šampionát České republiky je součástí středoevropské zóny a ESET cupu, kam patří i šampionáty dalších okolních zemí. Vozy připravené Scuderií Praha se v posledních letech pravidelně objevují na nejvyšších příčkách vytrvalostních závodů a díky tomu jejich jezdci vybojovali jak tituly šampionů středoevropské zóny či ESET Cupu, tak i národní tituly mistrů české či slovenské republiky.

Český šampionát & Středoveropská zóna

Kontaktujte nás

Napište nám, pokud chcete poradit nebo si domluvit schůzku.
Více informací podá
Vizitka

Ivo Horn

Vedoucí závodní divize +420 602 370 333