Úvodní slide

Maserati

Automobilka s trojzubcem ve znaku slaví v roce 2014 stoleté narozeniny a za tu dobu se stala synonymem pro italskou eleganci, styl, luxus v kombinaci se sportovními geny. Maserati k jubileu připravilo dvě zbrusu nové limuzíny v podobě Quattroporte a Ghibli, které doplňují nadčasové kupé a kabriolety v podobě GranTurisma a GranCabria.

Limuzíny nyní nabízejí u vybraných motorizací i pohon všech kol, všechny současné modely zároveň mají tříletou záruku bez omezení ujetých kilometrů.

Modely


Nezaměnitelná elegance a luxus vozů Maserati si zaslouží vždy Vaši pozornost.


Prohlédněte si nové modely Maserati, které jsme pro Vás připravili. Veškeré unikátní vozy se znakem mytického Neptunova trojzubce si také můžete osobně prohlédnout, osahat nebo rovnou vyzkoušet přímo v našem Maserati showroomu.


Otevřít modelovou řadu
Modely Maserati

Příslušenství


Široká nabídka originálního a neustále rozšiřovaného příslušenství potěší každého majitele vozu Maserati, který si chce svůj vůz dále vyšperkovat.


Našim zákazníkům nabízíme výběr různých doplňků a originálního příslušenství pro jejich vozy.


Otevřít příslušenství
Příslušenství Maserati

Kolekce Maserati


Nezaměnitelná elegance a luxus vozů Maserati si vždy zaslouží Vaši pozornost.


Italská elegance a luxus vozů Maserati si zaslouží stejnou pozornost jako jejich uživatelé nebo obdivovatelé. Proto v naší nabídce nemůže chybět originální druh kolekce pro všechny, kteří chápou nezaměnitelnou eleganci vozů Maserati jako originální životní styl.


Prohlédněte si kolekci Maserati
Kolekce Maserati