Úvodní slide

Ferrari

Vozy se vzpínajícím se hřebcem patří mezi legendy mezi automobily a o co více lidí je obdivuje a sní o nich, o to méně je vlastní. Ferrari se drží osvědčené DNA a každý z modelů nabízí neopakovatelné zážitky za volantem v kombinaci s luxusním zpracováním, skvělými jízdními vlastnostmi a úžasnými motory. Nicméně vozy jsou stále více univerzálnější a zdaleka nejsou jen pro ty, kteří by ve volném čase nejraději brázdili po závodních tratích. Každý z aktuálních modelů navíc přichází s bezplatným servisním programem údržby.


Koupě Ferrari není jen koupí vozu, je to splnění snu. Scuderia Praha coby jediný oficiální zástupce Ferrari v České republice Vám umožní si tento sen užít naplno. Nabízíme jedinečné možnosti personalizace vozu včetně možnosti návštěvy ateliéru přímo v italském Maranellu.

Modely


Exkluzivní vozy Ferrari si zaslouží vždy Vaši pozornost.


Prohlédněte si nové modely Ferrari, které jsme pro Vás připravili. Veškeré unikátní vozy se znakem vzpínajícího se hřebce si můžete také osobně prohlédnout, osahat nebo rovnou vyzkoušet přímo v našem Ferrari showroomu.


Otevřít modelovou řadu
Model Ferrari

Příslušenství


Široká nabídka originálního a neustále rozšiřovaného příslušenství potěší každého majitele Ferrari, který si chce svůj vůz dále vyšperkovat.

Našim zákazníkům nabízíme výběr různých doplňků a originálního příslušenství pro jejich vozy. Se širokou nabídkou příslušenství Ferrari se můžete seznámit blíže na našich showroomech nebo nás kdykoliv kontaktovat se svým požadavkem.


Otevřít příslušenství
Příslušenství Ferrari

Kolekce Ferrari


Exkluzivní vozy Ferrari si zaslouží stejnou pozornost jako jejich uživatelé nebo obdivovatelé. Proto v naší nabídce nemůže chybět originální druh kolekce pro všechny, kteří chápou svět Ferrari jako originální a nezaměnitelný životní styl.


Prohlédněte si kolekci Ferrari
Kolekce Ferrari

Ferrari Classiche


Historické vozy Ferrari se v poslední době dostávají do popředí zájmů nejenom sběratelů, ale i investorů. Jejich ceny představují pravidelné zhodnocení, to však platí zejména v případě, že vůz je v odpovídající kondici a pochopitelně musí mít originální díly.

Scuderia Praha je oficiálním certifikovaným centrem Ferrari Classiche pro certifikaci prvního stupně, rádi však nabídneme zprostředkování i vyšších úrovní přímo v Maranellu.


Více o Ferrari Classiche
Ferrari Classiche

Ferrari Challenge


Ochutnat atmosféru a adrenalin automobilových závodů za volantem nejslavnější sportovní značky světa je snadnější, než si myslíte. Závodní divize Scuderia Praha má za sebou více než desítku let úspěšné činnosti na závodních tratích v prestižních šampionátech a zajišťuje kompletní servis od získání závodní licence až po koučink začínajících jezdců.


Více o Ferrari Challenge
Ferrari Challenge